Приветствую Вас Гость!
Пятница, 16.11.2018, 12:16
Главная | Регистрация | Вход | RSS Яндекс.Метрика

Меню сайта

Категории раздела

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Радужная 59

Поиск

Tweet

Каталог статей

Главная » Статьи » Статьи

Що робити коли, вашу квартиру затопили(залили) сусіди?

Що робити коли, вашу квартиру

      затопили(залили) сусіди?

        Затоплення квартири – один із головних ризиків мешканців багатоквартирних будинків, якому може піддатися кожен і який неможливо передчасно запобігти.

1 крок:    Для визначення винуватця затоплення квартири необхідно зафіксувати сам факт затоплення. Для цього необхідно звернутися до Голови правління чи члена правління і запросити для складання акту. Акт складається з 3х примірників – для сторін інциденту і для ОСББ.  Акт може бути в довільний формі, однак обовязково має бути зазначено: дату, адресу квартири, попередня причина затоплення. Якщо встановити причину затоплення не представляється можливим, в акті вказується про необхідність проведення спеціальної експертизи.

           Але перед тим як зафіксувати залиття треба негайно викликати сантехніка  Бондаря  Юрія  Васильовича     тел.  067 919_46_36   для перекриття води.  З  жовтня  2017  року був проведен ремонт труб та встановлені шарові крани для перекривання ХВП та ГВП по „стоякам”.

            Сьогодні при аварійній ситуації, практично кожний мешканець може самостійно перекрити воду. Холодна вода перекривається по „стоякам” в підвалі будинку, а гаряча вода в підвалі та на горищі. Всі „стояки” підписані, а на горищі і в підвалі працює освітлення.

2 крок:    Якщо мешканці не в змозі домовитися про компен- сацію збитків то документи для подачі позову передаються до суду. До суду подаються наступні документи:

                  а) Акт про затоплення квартири (бажано з інформацією   про причини затоплення);

                  б) Документи, що підтверджують право власності або володіння квартирою;

                  в) Висновок експерта про розмір збитку.

Категория: Статьи | Добавил: GolovaOSBB (12.12.2017)
Просмотров: 51 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Tweet